kasko kasko

teklif hatları

  Untitled Document
Untitled Document

KASKO SIGORTA

Kasko Sigorta araci asagida yazili tehlikelere karsi sigorta eder. Poliçede belirtilmeleri kosuluyla, aracin standardinin disinda yer alan her türlü aksesuar ve ses, iletisim, görüntü cihazlari da sigorta kapsami içindedir. Sigortalinin veya araci kullanan kisinin iradesi disinda, ani ve harici etkiler sonucunda, sigortali aracin devrilmesi, düsmesi, yuvarlanmasi, sabit ve hareketli bir cismin çarpmasi veya böyle bir cisme çarpma gibi kazalar sonucu olusan hasar ve kayiplar. Karayollarinda hareket edebilen her türlü nakil aracinizin gerek hareket gerekse durma halindeyken ugrayabilecegi zararlari güvence altina alir. Kasko Sigorta, bir hasar araç sahibinin kendi hatasi sonucu meydana gelmis olsa bile temin etmektedir.

- Üçüncü sahislarin, kötü niyet ve muziplikleri sonucu olusan hasarlar. - Sigortali aracin çalinmasi ve çalinmaya tesebbüs sonucunda meydana gelen hasar ve kayiplar. - Sigortali aracin yanmasi sonucu olusan hasar. - Teminatlari Bakimindan Kasko Sigorta Çesitleri

Kasko sigorta, sigortalar içinde en çok yaptirilan sigorta olma özelligi sayesinde büyük satis hacimlerine ulasmistir. Kasko sigorta özellikle ankara gibi büyük kentlerde arabasini seven her insanin yaptirmasi gereken bir sigortadir. Kasko sigorta bir çok kasko firmasi tarafindan yapilmaktadir.
Design by inşaat firmalarim